do uzgodnienia

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie części samochodowych Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2019 01:50

Pracodawca z Bergen szuka chętnych do pracy w Norwegii na magazynie hurtowni części samochodowych. Oferta aktualna od zaraz i bez znajomości języka z zapewnionymi bardzo dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień, a następnie ich pakowanie;
  • praca przy użyciu komputera, wózka paletowego oraz skanera ręcznego;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • wielozadaniowość;
  • szybkie reagowanie;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • wypłata zawsze na czas;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • norweską umowę o pracę;
  • legalne zatrudnienie;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji oraz rozwijania się w firmie;
  • dla najlepszych pracowników możliwość awansowania;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia, około 300 NOK.

Umowa podpisywana jest w oddziale w Szczecinie.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider m/09/2019″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-czesci-samochodowych-bergen/

ID ogłoszenia: 6015d852f6043bda