173 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia na produkcji opakowań bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2019 20:45

Fabryka z Oslo poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik będzie wykonywał proste i powtarzalne prace przy obsługiwaniu maszyn, przeprowadzaniu kontroli jakości oraz składaniu i pakowaniu;
  • pracownik przejdzie też szkolenie pracownicze.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy oraz do osiągania zamierzonych wyników;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • elastyczność;
  • wielozadaniowość;
  • zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • legalne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia umiejętności;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 NOK mc – oferta zakwaterowania dotyczy tylko okresu próbnego, a przy przedłużaniu umowy pracownik będzie musiał sam zapewnić sobie miejsce zamieszkania.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja opakowań Oslo”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-opakowan-oslo/

ID ogłoszenia: 8535d5c1eae1cbcf

13 komentarzy na “Od zaraz praca Norwegia na produkcji opakowań bez znajomości języka Oslo”

  1. Lukasz mroz na 29 sierpnia 2019 @ 15:47

    Witam Jestem zainteresowany praca w norwegi czy mogę prosic o szczegóły mój numer telefonu +48576588738

  2. Piotr Czekirda na 17 września 2019 @ 03:30

    Witam,
    Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt e-mail albo telefonicznie na nr 0048 798 717 978

  3. Witam ! Jesteśmy zainteresowani ofertą Państwa pracy. Trzy doświadczone, pracowite i odpwiedzialne osoby od 23-26 lat. Proszę o kontakt pod nr +48 530 585 952 ew. Adres e-mail: aninog27@vp.pl
    Pozdrawiam !

  4. Witam,

    proszę o kontakt. Jestem zainteresowana pracą.

    Pozdrawiam
    Ania

  5. Witam czy oferta jest nadal aktualna.Prosze o kontakt e-mailowy marta.jankowskaa08@gmail.com

  6. Witam ! Jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy.
    Proszę o kontakt 530585952.

  7. Elżbieta Niespodziańska na 7 października 2019 @ 21:44

    Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy ,
    Produkcja opakowań Oslo .
    Proszę o kontakt
    email elzbieta286@wp.pl .
    tel +4746369853

  8. Dzień dobry jestem zainteresowana pracą u państwa proszę o kontrakt pod nr tel.+48 502423853

  9. Marek Przychodzeń na 19 października 2019 @ 07:48

    Witam. Jestem zainteresowany pracą . Mam ID i mieszkam w Oslo
    517173169-Marek

  10. Dzień dobry,
    Czy oferta aktualna ? Proszę o kontakt na e-mail budzik.piotr@wp.pl

  11. jestem zainteresowany ofertą pracy

  12. jestem zainteresowany ofertą pracy.tel 788827599

  13. Jestem zainteresowany Państwa oferta proszę o kontakt.
    Mój Nr 516894130
    e-mail: aremic@op.pl
    Pozdrawiam.