158 NOK/h brutto

Od zaraz praca Norwegia w gastronomii bez języka pomoc kuchenna Oslo 2017

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2017 01:20

Gastronomia – ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 na stanowisku pomocy kuchennej z zakwaterowaniem. Zatrudnimy w restauracji z Oslo osoby bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 158 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pomocy w kuchni restauracyjnej
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku na stanowisku, przygotowywanie składników dań oraz kontrola jakości
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się włączaniem zmywarek, myciem naczyń oraz przynoszeniem produktów z chłodni

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań
  • dobra kondycja
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy lub wykształcenie kierunkowe
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • umowę na okres 12 miesięcy
  • dużą liczbę godzin tygodniowo
  • płatne zakwaterowanie w cenie 2400 NOK miesięcznie
  • pracę w oparciu o norweska umowę
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów i spraw formalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aby aplikować należy wypełnić formularz na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, proszę zaznaczyć opcję “Pomoc kuchenna, Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pomoc-kuchenna-w-restauracji-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 3635914b57c2d564

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia w gastronomii bez języka pomoc kuchenna Oslo 2017”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy proszę o kontakt.
    Pozdrawiam serdecznie
    Michał