183,20 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia w Oslo bez znajomości języka na produkcji opakowań kartonowych

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 19:27

Na produkcji opakowań kartonowych potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Oslo bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 183,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował i docinał formy, a także kontrolował nadruki, ustawiał urządzenia produkcyjne, foliował, kontrolował jakość oraz dbał o ciągłość produkcji.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • wydajność;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • rzetelność;
  • sprawność manualna;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 NOK na czas trwania okresu próbnego, czyli 3 miesiące, a potem zakwaterowanie we własnym zakresie;
  • możliwość podjęcia stałej pracy na lepszych warunkach;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja opakowań Oslo

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-przy-produkcji-opakowan-od-zaraz-w-fabryce-z-oslo/

ID ogłoszenia: 2895fb7cdeb867a1