176,40 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia w Oslo na magazynie napojów bez znajomości języka 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 16:31

Bez znajomości języka potrzebni od zaraz magazynierzy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo na magazynie hurtowni napojów z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 176,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • najważniejszym zadaniem będzie kompletowanie zamówień dla sklepów detalicznych;
  • pracownik będzie obsługiwał urządzenia magazynowe, takie jak: skaner, wózek paletowy oraz komputer;
  • obowiązkiem będzie rozkładanie dostaw, pakowanie produktów, współpracowanie z innymi działami firmy oraz z firmą transportową itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • bezkonfliktowość;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • bez j. norweskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • dobra kondycja fizyczna, gdyż konieczne jest przenoszenie produktów o wadze do 25 kg;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pracę na pełny etat;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby.