162,40 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2019 20:31

Dla pracodawcy z Lillehammer poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii, jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w restauracji bez znajomości języka z zapewnionymi bardzo dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w nowoczesnej kuchni hotelowej, która ma standard restauracji 3*;
  • pracownik przejdzie szkolenie w zakresie obsługi kuchni, przygotowywania składników itp., a potem zostanie przydzielony do samodzielnych prac.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • chęci do nauki;
  • zaletą będzie doświadczenie albo wykształcenie gastronomiczne;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wyżywienie w cenie 100 NOK dziennie;
  • wsparcie przy załatwieniu spraw urzędowych;
  • uniform służbowy;
  • solidne przyuczenie do zawodu.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pk/0004/19.

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-restauracji-lillehammer/

ID ogłoszenia: 9695d4b01feba56d

2 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji Lillehammer”

  1. Marek Taraszka na 1 września 2019 @ 08:38

    Mezczyzna po szkole technikum gastronomicznym oraz kobieta z komunikatywnym angielskim szukamy pracy wraz z zakwaterowaniem. Obecnie jestesmy w. Oslo.

  2. Elżbieta Niespodziańska na 2 października 2019 @ 11:00

    Witam serdecznie . Pracowałam w Norwegii jako pomoc kuchenna na weselach Pakistańczyków , Afganistanczyków, Marokanczyków , Sri Lanki .