173 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia w Sandefjord bez języka przy pakowaniu kosmetyków 2020

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 listopada 2020 20:06

Przy pakowaniu kosmetyków poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Sandefjord bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca, która polega na pakowaniu kosmetyków do kartonowych opakowań;
  • przeprowadzanie szybkiej wizualnej kontroli jakości, a następnie wkładanie kosmetyku do pudełka i zamykanie go.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zmotywowanie, aby osiągać wysokie efekty;
  • zwinność;
  • solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc od osoby;
  • darmowy pakiet startowy, czyli karta do telefonu z Internetem, słowniczek oraz poszewka na pościel;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w Gdańsku z przedstawicielem.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: palitelig@fastmail.com z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pk09/011/2020

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-w-sandefjord/

ID ogłoszenia: 7895fa00724c5eb0