od 155 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii z j. angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2020 14:59

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie 2020 w Oslo z językiem angielskim dla sprzątaczek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie prywatnych domów i mieszkań, np. ścielenie łóżek, mycie podłóg, odkurzanie, mycie toalet, kuchni itp.;
  • wykonywanie typowych prac + możliwość robienia zadań dodatkowych, które są ekstra płatne, czyli sprzątanie strychów, garaży. piwnic oraz prasowanie i mycie okien.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • płatne zakwaterowanie;
  • możliwość skorzystania z kursu językowego w cenie 1000 NOK na mc;
  • pełny wymiar godzin;
  • najpierw pracownik otrzyma pomoc i przeszkolenie, a potem samodzielna praca.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: beata-norwegia@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-z-j-angielskim-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 4765e8dba889c76c

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii z j. angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo 2020”

  1. Julian Garbacz na 19 maja 2020 @ 13:10

    W odpowiedzi na zamieszczone przez Państwa ogłoszenie wyrażam chęć wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Z poważaniem
    Julian Garbacz