162 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na budowie przy rozbiórkach Drammen 2020

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2020 18:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na budowie bez znajomości języka. Zatrudnienie w Drammen przy rozbiórkach dla budowlańców z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany przy rozbiórkach.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 162 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac, które polegają na rozbiórkach wewnątrz budynku, a jest on przygotowywany do remontu generalnego, czyli skuwanie kafelków, demontowanie armatury, burzenie ścianek działowych, zrywanie sufitów podwieszanych itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna, siła;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 8 tygodni;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w budowlance, a przeważnie przy wyburzeniach;
  • mile widziane osoby z własnym samochodem i to najlepiej busem, gdyż koniecznie trzeba codziennie dojeżdżać z miejsca zakwaterowania.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne warunki;
  • zatrudnienie na umowę tymczasową bezpośrednio z norweską firmą;
  • możliwość podjęcia pracy na zasadzie B2B, ale konieczne będzie założenie norweskiej działalności.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć się pracy przy rozbiórkach, mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórka Drammen 2020”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-budowie-przy-rozbiorkach-drammen-2020/

ID ogłoszenia: 7315e148ed2c5595

3 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na budowie przy rozbiórkach Drammen 2020”

  1. Mirosław Rutkiewicz na 12 stycznia 2020 @ 17:28

    witam. zainteresowany pracą

  2. Mirosław Rutkiewicz na 12 stycznia 2020 @ 17:28

    witam. zainteresowany pracą. prosze o kontakt.

  3. Andrzej Urbanik na 15 stycznia 2020 @ 21:25

    Wiyam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt