168,20 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie sprzętu IT Drammen 2020

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2020 15:20

Hurtownia z Drammen poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na magazynie sprzętu IT. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na hurtowni ze sprzętem IT, która polega na wypełnianiu codziennych obowiązków;
  • zadaniem będzie komisjonowanie, kompletowanie zamówień oraz wysyłanie;
  • inne zadania to: przyjmowanie dostaw, aktualizowanie danych w komputerze, dbanie o porządek;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby;
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego m/02/20

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-sprzetu-it-od-zaraz-drammen-2020/

ID ogłoszenia: 1545e42a862bf246