155 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji czekolady Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 czerwca 2018 07:00

Oferujemy pracę w Norwegii dla 2 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w fabryce z Oslo na produkcji czekolady przy obsłudze maszyn.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 155 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji będzie polegała na obsługiwaniu, myciu oraz konserwacji maszyn
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o zachowanie ciągłości procesów, kontrolę jakości towarów, odmierzanie składników oraz pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • szybkie uczenie się
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • gotowość do brania godzin nadliczbowych
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • pełna samodzielność
  • pracowitość i zaangażowanie
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora na miejscu
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pracę za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy z możliwością zatrudnienia u pracodawcy
  • dobre zarobki wypłacane na konto
  • zamieszkanie w cenie 4000 NOK za miesiąc przez pierwsze 3 miesiące

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “produksjonsarbeider/007/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-oslo-2018/

ID ogłoszenia: 6105b2aa37e4e9b4

Linki sponsorowane

7 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji czekolady Oslo”

  1. jestem zainteresowana. pracowałam 12 lat w zakładzie cukierniczym który produkował praliny czekoladowe oraz inne wyroby. byłam odpowiedzialna za przygotowywanie składników według recepty i produkcje. pozdrawiam

  2. Dzien dobry. Jestem zainteresowana oferta pracy przy pakowaniu czekolad. Pracowalam 5 lat w magazynach w Holandii rowniez jako pakowaczka itp. Prosze o kontakt 500522372

  3. Dzień dobry,
    Razem z narzeczoną szukamy pracy. Jesteśmy dostępni od zaraz i bardzo szybko się uczymy. Czy istnieje możliwość aplikacji na te stanowiska?

    Pozdrawiam,
    Dawid

  4. Jestem zainteresowana

  5. Prosze o kontakt.

  6. prosze o kontakt606543071

  7. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą, proszę o kontakt 506 42 53 82