176 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji karmy Kopervik

  • Miasto lub region: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 02:08

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w zakładzie z Kopervik dla osób bez znajomości języka. Praca w Norwegii na produkcji karmy dla zwierząt z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Kopervik, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 176 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej karmę dla zwierząt
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie mieszanek oraz ich pakowanie
  • do obowiązków będzie należało kontrolowanie jakości, obsługa maszyn produkcyjnych oraz dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • umiejętność szybkiego szacowania oraz znajomość miar i wag
  • dyspozycyjność na okres około 2-3 miesięcy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie oraz referencje
  • szybkie uczenie się

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o norweską umowę
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “produksjonsarbeider/011/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-karmy-bez-znajomosci-jezyka-kopervik/

ID ogłoszenia: 7655a0b032cdf8c1

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji karmy Kopervik”

  1. mariusz głowacku na 16 listopada 2017 @ 19:00

    jestem chetny dyspozycyjny