do ustalenia

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji lodów 2018 Gjelleråsen

  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 02:58

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii na produkcji lodów. Od zaraz zatrudnienie 2018 w fabryce z Gjelleråsen dla kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Gjelleråsen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności pomocniczych przy procesie produkcji lodów
  • do obowiązków będzie należało obsługiwanie urządzeń, kontrolowanie jakości oraz odmierzanie surowców
  • praca będzie także polegała na pakowaniu gotowych towarów

Wymagania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • gotowość do pracy zmianowej
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach produkcyjnych na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość zasad ISO 22000 lub HACCP

Oferujemy:

  • pracę na okres 6 miesięcy bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • pomoc telefoniczna polskiego koordynatora
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • zamieszkanie w hotelu pracowniczym za 3000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2018, należy zaznaczyć opcję “produkcja lodów 2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-od-stycznia-2018-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 5905a32f7deda8c2

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji lodów 2018 Gjelleråsen”

  1. jestesmy zainteresowani wasza oferta 733836310