od 145 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii 2018 bez znajomości języka na produkcji rowerów Sandnes

  • Miasto lub region: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 maja 2018 01:45

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia 2018 w fabryce z Sandnes dla pracowników bez znajomości języka. Możliwość podjęcia pracy w Norwegii na produkcji rowerów i ich montażu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Sandnes, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 155 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu części rowerowych oraz składaniu rowerów na linii produkcyjnej z pomocą elektronarzędzi
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz usuwanie artykułów nie spełniających norm

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość i sumienność
  • status osoby niekaranej
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę z ubezpieczeniem oraz możliwością skorzystania z zaplecza socjalnego
  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie w cenie 3000 NOK miesięcznie za pokój z dostępem do kuchni i łazienki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • legalną pracę w Norwegii

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

soknadansatte_2018@fastem.com

W tytule wiadomości należy wpisać “Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-sandnes-2018/

ID ogłoszenia: 7985aff46f747734

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii 2018 bez znajomości języka na produkcji rowerów Sandnes”

  1. Piotrowski na 28 maja 2018 @ 18:37

    Produkcja rowerów.