162,40 NOK/h

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pomoc kuchenna Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 października 2018 21:14

Praca w Norwegii od zaraz w restauracji hotelu z Lillehammer. Zatrudnimy pomoc kuchenną bez znajomości języka norweskiego. Obowiązki są wykonywane w nowocześnie urządzonej kuchni z miłą grupą współpracowników.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK/h brutto.

Początek: od zaraz.

Obowiązki:

  • zatrudnienie na kuchni w 3-gwiazdkowym hotelu;
  • utrzymywanie porządku na kuchni;
  • zmywanie naczyń;
  • obieranie, krojenie itp;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne zadania zlecone przez szefa kuchni.

Oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz – jeszcze w październiku lub w listopadzie;
  • język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym i miłym środowisku;
  • ubrania robocze;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych;
  • pomoc w formalnościach;
  • możliwość zakupienia wyżywienia w cenie 100 NOK dziennie;
  • wprowadzenie w obowiązki.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać CV pod adres:

norway-worker@europe.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: pk/0019/18.

W CV należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 3485bce169f048e1

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pomoc kuchenna Lillehammer”

  1. dyskopleks1@wp.pl na 26 października 2018 @ 14:30

    Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani wyjazdem oraz podjęciem współpracy na dłuższy czas lub na stałe. Gotowość do wyjazdu od zaraz… Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy.

    pozdrawiam,
    Damian

  3. Jestem na miejscu zainteresowana oferta pracy proszę o kontakt Marta.jankowskaa08@gmail.com