164 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy sprzątaniu hotelu Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 06:53

Szukamy chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku pokojówki. Od zaraz zatrudnimy w hotelu z Fredrikstad osoby bez znajomości języka przy sprzątaniu pokoi dla gości.

Stanowisko: pokojówka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 164 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w hotelu polegająca na sprzątaniu apartamentów i pokoi dla gości
  • zadaniem pracownika będzie wymiana ręczników, czyszczenie łazienki, wynoszenie śmieci, ścielenie łóżek oraz uzupełnianie barku, kosmetyków i środków higienicznych

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • świetne zorganizowanie
  • wykonywanie zadań w wyznaczonym terminie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • uczciwość i pracowitość
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • darmowy internet
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • szansę na dłuższą współpracę
  • dopłaty do wyżywienie w hotelowej restauracji
  • bezpłatne zamieszkanie w komfortowych pokojach z łazienka, kuchenką oraz małą lodówką

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania z zaznaczeniem opcji “Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad” za pomocą strony:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-pokojowka-sprzatanie-w-hotelu-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 6625a8f26a40caa8

10 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy sprzątaniu hotelu Fredrikstad”

  1. Margo1234 na 25 lutego 2018 @ 16:08

    Jestem zainteresowana. Proszę o telefon 530407909

  2. Pracownik przy sprzątaniu hotelu na 26 lutego 2018 @ 13:34

    Witam, jestem zainteresowana, proszę o kontakt +48792818332

  3. Witam serdecznie,
    Jestem po studiach licencjackich i praktyce hotelarskiej- znam język angielski w stopniu komunikatywnym.
    Proszę o kontakt:
    +48 665 719 147

  4. Witam wraz z mama jestem zainteresowana, ja znam angielski b.dobrze, a ona podstawy norweskiego.

  5. Prosze o kontakt +48 795875075

  6. Agnieszka Zawacka+Edyta Muras na 21 marca 2018 @ 19:19

    Jesteśmy zainteresowane ofertą, prosimy o kontakt.

  7. Witam!
    Jestem zainteresowana ofertą:)

  8. Klaudia i Kinga na 8 kwietnia 2018 @ 14:13

    Witamy, jesteśmy zainteresowane ofertą, prosimy o kontakt mailowy 🙂

  9. Praca/ hotel na 15 kwietnia 2018 @ 14:59

    Witam
    Ukończyłam szkołę hotelarską, jestem zainteresowana ofertą. Posługuję się językiem angielskim i hiszpańskim. Pracę mogę podjąć od lipca 2018.
    Proszę o kontakt na podany e-mail.

  10. Witam, jestem bardzo zainteresowana, proszę o kontakt: 574492304