do ustalenia

Od zaraz praca w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu sklepu Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 listopada 2017 00:39

Oferujemy atrakcyjną pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu sklepu. Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w Tønsberg dla 2 sprzątaczek z językiem angielskim na dłuższy okres.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Tønsberg, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu sklepu, początkowo 3 dni w tygodniu

Wymagania:

  • znajomość języka norweskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz
  • dokładane i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • preferowane do zatrudnienia są osoby posiadające doświadczenie przy sprzątaniu
  • chęć oraz motywacja do podjęcia pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • pełna samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzinowym
  • stałe zlecenia na sprzątanie
  • pracę na warunkach obowiązujących w Norwegii
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres e-mail:

cv@anabas.no lub preben@anabas.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-sklepu-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-tonsberg/

ID ogłoszenia: 69059fb84a21ffc5

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu sklepu Tønsberg”

  1. Witam jeśli aktualne proszę o kontakt jestem chętny od zaraz