180 NOK brutto/h

Od zaraz Praca w Norwegii dla kierowcy kat.B z językiem angielskim jako dostawca zakupów Skien

  • Miasto lub region: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 grudnia 2021 12:24

Delikatesy internetowe poszukują od zaraz kierowcy kat.B do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Skien jako dostawca zakupów z językiem angielskim. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Skien.

Wynagrodzenie: 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako kierowca dla delikatesów internetowych;
  • pracownik będzie stawiał się w ustalonych godzinach na magazynie, załadowywał towary oraz rozplanowywał trasy i rozwoził zakupy do klientów;
  • zakupy należy podstawiać pod drzwi w obecności klienta;
  • aktualnie realizowane są tylko płatności kartą oraz on-line.

Wymagania:

  • optymizm;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • pełna samodzielność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • zdolność do pracy z ludźmi;
  • przyjazne nastawienie oraz uczynność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją podjęcia stałej pracy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc w pokoju jednoosobowym z łazienką;
  • do dyspozycji samochód służbowy, karta paliwowa i telefon w trakcie pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem opcji: „Kierowca / Dostawca Skien”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-dla-kierowcy-kat-b-z-jezykiem-angielskim-skien/

ID ogłoszenia: 30761aa68e11dafa