do uzgodnienia

Od zaraz praca w Norwegii dla magazyniera Skedsmokorset 2015

  • Miasto lub region: Skedsmokorset
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2015 21:19

Firma produkująca okablowanie poszukuje magazyniera. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2015 dostępne od zaraz przy obsłudze dostaw na magazynie, zbieraniu zamówień, pakowaniu i komisjonowaniu.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Skedsmokorset

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Liczba wakatów: 1

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w firmie produkującej okablowanie pod branżę energetyczną.
  • Pracownik który zostanie zatrudniony będzie odpowiedzialny za rozładunek dostaw, sprawdzenie ilości towarów przychodzących oraz rozlokowanie ich na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie również zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem i przygotowanie do wysyłki.
  • Pracownikowi zostanie również przydzielona skrupulatna aktualizacja bazy danych systemu informatycznego.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • umiejętność utrzymania ładu i porządku na stanowisku pracy
  • otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • koniecznym warunkiem jest znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym lub język norweski komunikatywny
  • duża odpowiedzialność, zaangażowanie, niezawodność
  • umiejętność obsługi programu “Navision”

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe możliwe do negocjacji z pracodawcą
  • podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • zapewnione ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz:
finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=54944968

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-jako-pracownik-magazynu-w-skedsmokorset/

ID ogłoszenia: 32254c6127cd8a71

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii dla magazyniera Skedsmokorset 2015”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Język angielski na bardzo dobrym poziomie. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie zarówno zaopatrującego sklepy spożywcze w UK oraz dla magazynu sklepu internetowego z odżywkami dla sportowców w UK. Pracowałem jako order picker z LLOPem ( czyli dokładnie to co na zdjęciu ) . Chętny i gotowy do pracy od zaraz. W razie zainteresowania moją ofertą prosze o kontakt:
    glogosia89@gmail.com