od 158 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez języka przy pakowaniu lodów Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2022 04:03

Dla par aktualna od zaraz tymczasowa praca w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Oslo przy pakowaniu lodów na produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych przy pakowaniu lodów oraz deserów mrożonych;
  • obsługa, mycie oraz konserwacja urządzeń;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • kontrolowanie jakości;
  • wykonywanie innych prostych prac przy linii.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • sumienność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • solidne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • posiadanie badań do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • szkolenie w języku polskim;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 NOK na mc od osoby albo 6000 NOK na mc od pary;
  • norweska umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się;
  • pakiet socjalny;
  • premie za wydajność oraz pełną frekwencję.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 64362645bb14880c