199 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii dla pokojówki sprzątanie hotelu z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lipca 2022 21:29

Ze znajomością języka angielskiego do podjęcia praca w Norwegii przy sprzątaniu hotelu. Zatrudnienie we Fredrikstad od zaraz dla pokojówki. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 199 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi hotelowych i apartamentów;
  • do obowiązków będzie należało m.in. mycie łazienek, wietrzenie pomieszczeń odkurzanie, ścieranie kurzu oraz zmiana pościeli itp.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • energiczność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie  polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia na stałe dla najlepszych pracowników;
  • premie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz, który jest dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z podaniem nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-dla-pokojowki-sprzatanie-hotelu-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 91262d6ed75a0f5d