156 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii na budowie bez znajomości języka Oslo rozbiórki-wyburzenia

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 21:48

Firma budowlana z Oslo od zaraz zatrudni Polaków na budowie przy rozbiórkach. Praca w Norwegii bez znajomości języka dla 4 osób. Początkowo oferujemy umowę na 3 miesiące z dalszą możliwością przedłużenia.

Stanowisko: budowlaniec.

Lokalizacja: Oslo.

Start: od zaraz.

Wynagrodzenie: 156 NOK/h.

Zakres obowiązków:

  • rozbiórki w budynkach;
  • demontaż systemów hydraulicznych;
  • wyjmowanie okien i drzwi;
  • wyburzanie ścianek działowych i usuwanie sufitów podwieszanych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność;
  • dobry stan zdrowia;
  • mile widziane osoby mobilne z prawem jazdy i samochodem;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • przykładanie się;
  • miłe usposobienie;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • dobre wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wstępne przeszkolenie;
  • przeszkolenie stanowiskowe.

Aplikacje:
Osoby, które chcą podjąć zatrudnienie prosimy o wysyłanie wiadomości pod adres:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem w temacie: “Rozbiórka Oslo 2018”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-w-oslo-2018-2019/

ID ogłoszenia: 5725c0542cad3d49

4 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii na budowie bez znajomości języka Oslo rozbiórki-wyburzenia”

  1. plis jobe for mi

  2. hei is mi poland im luc jobe for oslo

  3. Rozbiorka Oslo 2018

  4. Pracownik budowlany na 5 stycznia 2019 @ 21:08

    Rozbiórka Oslo 2019