od 200 Nok/h

Od zaraz praca w Norwegii na budowie dla glazurników w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 03:07
  • Wygasa: 7 dni, 2 godzin

Poszukiwani doświadczeni glazurnicy – kafelkarze do legalnej pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie w Oslo przy wykończeniach i remontach związanych z kładzeniem płytek na trasach, balkonach i w pomieszczeniach.

Poszukujemy doświadczonych glazurników do legalnej pracy na budowie w Oslo. Poniżej przedstawiamy warunki dotyczące pracy:

Glazurnik – Ilość wakatów: 10
Nr ref.: Glazurnik 8/17

Obowiązki:
– układanie glazury i terakoty w pomieszczeniach, na tarasach, balkonach

Wymagania:
– min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie
– umiejętność pracy samodzielnej
– komunikatywny język angielski lub norweski
– mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie od 200Nok/h zależne od doświadczenia
– możliwa długa współpraca
– umowa na warunkach norweskich
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 810599eb0015923f