205 - 230 NOK/h

Od zaraz praca w Norwegii na budowie dla płytkarzy-glazurników Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2019 00:51

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii na budowie dla płytkarzy – glazurników. Zatrudnienie 2019 dla budowlańców w Oslo z zakwaterowaniem, które zostało zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: płytkarz – glazurnik.

Lokalizacja: Oslo, Trondheim, Tromso, Molde.

Wynagrodzenie: 205 – 230 NOK na godz. w zależności od kwalifikacji kandydata.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w budownictwie dla płytkarzy – glazurników, np. przy kładzeniu płytek i glazury.

Wymagania:

  • mile widziane będzie wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa;
  • posiadanie przynajmniej trzyletniego doświadczenia z pracami płytkarskimi;
  • komunikatywny j. norweski albo angielski;
  • mile widziane będzie również doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich;
  • pozytywne referencje od poprzednich pracodawców;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę z norweską agencją zatrudnienia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wsparcie przy formalnościach, które są związane z uzyskaniem pozwolenia na pracę;
  • zakwaterowanie w cenie od 4000 NOK miesięcznie;
  • możliwość wypłaty pensji 2 razy w miesiącu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zagwarantowane ubrania oraz narzędzia.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/plytkarz-trondheim-tromso-molde-oslo,oferta,6824391

ID ogłoszenia: 6375d1123ab3bfc3

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii na budowie dla płytkarzy-glazurników Oslo 2019”

  1. Witam ja w sprawie pracy jako glazurnik płytkarz posiadam wieloletnie doswiadczenie w tej branzy jestem obecnie w Bergen posiadam D number w Norwegi przebywam od niedawna I 1 raz tutaj jestem, prosze pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy i odpowiedz z powazaniem Marian Dziekuje