176 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii na budowie dróg dla pomocnika Sogn og fjordane

  • Miasto lub region: Sogn og fjordane
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 maja 2016 02:12

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie dróg i autostrad. Zatrudnienie w Sogn og fjordane dla Polaków na stanowisku pomocnik drogowy – asfalciarz. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik drogowy – asfalciarz

Lokalizacja: Sogn og fjordane, Norwegia

Zarobki: 176 NOK brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od ok. 10 maja 2016

Opis zadań:

  • obsługa maszyn drogowych
  • kładzenie asfaltu na nowych drogach i renowacja powierzchni asfaltowych poprzez łatanie nierówności
  • inne zadania zlecone przez kierowników budów

Oczekiwania:

  • minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • doba znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane dodatkowo prawo jazdy kat.C oraz C1
  • praktyczna umiejętność korzystania z walca a także innych maszyn budowlanych
  • elastyczność, dyspozycyjność, pracowitość
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę, zgrany zespół
  • dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia
  • na miejscu wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości za pośrednictwem poniższej strony:

Jeżeli macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu z Beatą Malec:
tel.400 21 557 lub beata.marzena.malec@proffice.no

ID ogłoszenia: 832572e7e5a9342e