od 210 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii na budowie jako kafelkarz-glazurnik przy remontach Hamar

  • Miasto lub region: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2019 19:41

Możliwość podjęcia interesującej pracy w Norwegii od zaraz na budowie jako kafelkarz – glazurnik. Zatrudnienie w Hamar przy wykończeniach i remontach. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe i bardzo dobrą umowę.

Stanowisko: kafelkarz – glazurnik.

Lokalizacja: Hamar.

Wynagrodzenie: od 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie układanie glazury i terakoty w hotelu, a także renowacja łazienek w bloku.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kafelkarza;
  • posiadanie doświadczenia w pracy kafelkarza w Norwegii albo w innym kraju skandynawskim;
  • znajomość technologii układaniu różnego rodzaju płytek, także w mokrych pomieszczeniach (membrana);
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • posiadanie własnego auta na wyjazd.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na czas określony;
  • umowę o pracę, która jest zgodna z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie  – od 210 NOK brutto na godz.;
  • bezpłatny przelot do Norwegii na północ, południe, zwrot do 1500 NOK;
  • dofinansowanie dojazdów do pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • zdjęcie;
  • potwierdzenie zatrudnienia – pisemne lub ustne.

Aplikacja:

CV w języku polskim lub angielskim należy przesłać na adres: KrakowIR@adecco.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/kafelkarz-glazurnik-oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-od-zaraz-hamar-2019/

ID ogłoszenia: 6905cebbbd6e655c