200-215 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii na budowie jako malarz bez języka Oslo, Østfold

  • Miasto lub region: Oslo i Ostfold
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2020 19:21

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii na budowie jako malarz. Zatrudnienie na terenie Oslo i Østfold bez znajomości języka dla Polaków z zapewnionym wsparciem w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: malarz.

Lokalizacja: Østfold i Oslo.

Wynagrodzenie: 200 – 215 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie malowanie nowo wybudowanych domów i mieszkań oraz obiektów do renowacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w malowaniu ręcznym i/lub natryskowym oraz szpachlowaniu ręcznym;
  • mile widziane doświadczenie w szpachlowaniu maszynowym;
  • potrzebne osoby doświadczone, które posługują się tzw. żyrafą oraz mile widziane doświadczenie w szpachlowaniu przy użyciu skrzynki z gotową gładzią – sparkelboks;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dobre referencje na piśmie albo w formie numeru telefonu do poprzednich dwóch pracodawców.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/malarz-maler-painter/oslo-ostfold-norwegia/14766906

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-na-budowie-dla-malarzy-z-jezykiem-angielskim-w-oslo-ostfold/

ID ogłoszenia: 4485e00fd86a7742