205 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii bez języka na budowie malarz przy remontach-wykończeniach Bergen i Stavanger

  • Miasto lub region: Bergen i Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 października 2019 19:35

Bez języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Bergen i Stavanger dla malarza. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: malarz na budowie.

Lokalizacja: Bergen i Stavanger.

Wynagrodzenie: 205 NOK brutto na godz. .

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie malował mieszkania i elewacje, a także nakładał i szlifował gładź oraz tapetował i przygotowywał powierzchnię pod malowanie.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie doświadczenia na stanowisku malarza.

Oferujemy:

  • norweską umowę oraz pełne świadczenia socjalne;
  • 205 NOK brutto na godzinę, ale wraz z czasem wynagrodzenie wzrasta;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK miesięcznie;
  • opłacenie biletów lotniczych przez pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Norwegii na budowie proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres:

office@eastgaterecruitment.com z tematem wiadomości: “Malarz Norwegia”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/malarz-do-pracy-w-norwegii-na-budowie-przy-wykonczeniach-remontach-od-zaraz-bergen-i-stavanger/

ID ogłoszenia: 1615d9de030643ec

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii bez języka na budowie malarz przy remontach-wykończeniach Bergen i Stavanger”

  1. Witam, jestem poważnie zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt.
    Pozdrawia,
    Dariusz Irla

  2. Marcin Repelowicz na 9 stycznia 2020 @ 08:38

    Zainteresowany 500055964