od 200 NOK

Od zaraz praca w Norwegii na budowie jako malarz-szpachlarz z językiem angielskim Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 maja 2019 02:27

Propozycja podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na budowie jako malarz-szpachlarz z językiem angielskim. Zatrudnienie w Oslo dla budowlańców z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie oraz zapewnia bardzo dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik budowlany – malarz/szpachlarz.

Lokalizacja: Oslo, Trondheim, Bergen, Tromso, Molde.

Wynagrodzenie: od 200 NOK w zależności od kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie malowanie, szpachlowanie, a także strimling, czyli łączenie regipsów na papier;
  • prace wykonywane są zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy, jako malarz (mile widziane ze Skandynawii);
  • dobre referencje od poprzednich pracodawców;
  • znajomość języka norweskiego albo angielskiego;
  • zawodowe wykształcenie;
  • możliwość natychmiastowego wyjazdu.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • stabilną pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • narzędzia oraz ubrania robocze.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o aplikowanie poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/malarz-szpachlarz-norwegia,oferta,6812360

ID ogłoszenia: 6205cdd763060322

6 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii na budowie jako malarz-szpachlarz z językiem angielskim Oslo 2019”

  1. Dzień Dobry jestem zainteresowany tą ofertą proszę o więcej informacji na temat tej pracy oraz o kontakt

  2. Spełniam powyższe warunki. Jestem zainteresowany

  3. Proszę o kontakt jeśli są Państwo zainteresowani A podeślę cv i referencje. Dziękuję Pozdrawiam

  4. Dzień dobry.
    Posiadam wszystkie wymagane kwalifikacje. Posiadam również HMS-Kort. Zapraszam do kontaktu.

  5. PIOTR CLAPINSKI na 27 października 2019 @ 00:00

    Spelniam powyzsze wymagania
    malowanie szpachlowanie, prace stolarskie typu osadzanie drzwi listwy podlogowe , laminat
    plytki hydraulka kuchenna i lazienkowa
    Pozdrawiam Piotr

  6. jestem zainteresowany ofertą pracy jako malarz szpachlarz tel 788827599