do uzgodnienia

Od zaraz praca w Norwegii na budowie jako malarz z językiem angielskim 2019

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 01:15

Od zaraz poszukiwane są osoby do pracy w Norwegii na budowie jako malarz ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz atrakcyjne warunki finansowe wynagrodzenia.

Stanowisko: malarz na budowie.

Lokalizacja: Norwegia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prac malarskich.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, jako malarz;
  • doświadczenie za granicą;
  • znajomość języka norweskiego albo angielskiego;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • samodzielność, ale też umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane zorganizowane brygady z wcześniejszym doświadczeniem.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • umowę o pracę na czas określony, która jest zgodna z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne + ubezpieczenie wypadkowe;
  • długie projekty;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności w norweskich urzędach;
  • opiekę konsula;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/malarz-norwegia,oferta,6760758

ID ogłoszenia: 6645cb6f76539042

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii na budowie jako malarz z językiem angielskim 2019”

  1. Szymanik Konstanty na 24 kwietnia 2019 @ 13:15

    Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy jako malarz budowlany.
    Kontakt e-mail kostek.szym@wp.pl lub telefonicznie +48 691 252 106