od 190 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii na budowie remonty bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 maja 2018 03:00

Aktualna opcja zatrudnienia na budowie z Bergen przy remontach. Praca w Norwegii dostępna jest od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka na stanowisku glazurnika.

Stanowisko: pracownik budowlany, glazurnik

Lokalizacja: Bergen, Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 190 NOK brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na układaniu glazury i terakoty w nowych budynkach
  • zadaniem pracownika będzie także renowacja oraz remont starszych obiektów

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku kafelkarza w Norwegii lub innym kraju skandynawskim
  • znajomość technik układania płytek, także w pomieszczeniach mokrych
  • posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • znajomość rysunku technicznego
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach obowiązujących w Norwegii
  • wysokie zarobki
  • bezpłatny lot do Norwegii
  • zatrudnienie przy dłuższych projektach
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz wypadkowe
  • dopłaty do transportu miejskiego
  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania oraz w sprawach formalnych

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim lub angielskim ze zdjęciem na adres:

KrakowIR@adecco.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/kafelkarz-glazurnik-oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-bergen-i-stavanger/

ID ogłoszenia: 3195ae7431f71b8d

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii na budowie remonty bez znajomości języka Bergen”

  1. Tomek Snieg ,,Terakota,, na 19 lipca 2018 @ 12:09

    Witam .
    Interesuje mnie praca w Norwegii .
    Proszę o kontakt.