do uzgodnienia

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie części samochodowych bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 września 2022 01:40

Hurtownia z Bergen potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na magazynie części samochodowych bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek, czyli odpowiednie zatowarowanie oraz przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • rozładowywanie dostaw;
  • zbieranie zamówień oraz ich pakowanie;
  • współpracowanie z innymi działami;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie zainteresowanie motoryzacją;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pełny etat;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • płatny urlop;
  • norweską umowę o pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/09/2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-czesci-samochodowych-bergen/

ID ogłoszenia: 644631b6bd05ca8b