165 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie kosmetyków bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 maja 2021 21:24

Hurtownia z Oslo poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie kosmetyków z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie hurtowni drogeryjnej;
  • kompletowanie towarów na podstawie zamówień;
  • przyjmowanie dostaw, a także ich kontrolowanie i rozkładanie na magazynie;
  • robienie regularnych inwentaryzacji;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • obsługiwanie różnych sprzętów.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • odpowiedzialność;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • zdyscyplinowanie;
  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • norweską umowę, która będzie podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • w trakcie pracy różne szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie;
  • płatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego w siedzibie firmy.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie oraz przygotowanie dokumentów – około 300 NOK – zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 05/2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-kosmetykow-oslo/

ID ogłoszenia: 41960b526692c55d