do ustalenia

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie pakowanie odzieży język angielski Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lutego 2015 14:13
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Magazyn z Oslo szuka pakowaczy do pracy w Norwegii. Ogłoszenie dla Polaków na magazynie przy pakowaniu odzieży ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie możliwe również dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 40

Zadania:
- zbieranie zamówień
- wyszukiwanie produktów na magazynie
- pakowanie odzieży i przygotowywanie do wysyłki
- przyjmowanie dostaw
- metkowanie i klipsowanie nowych ubrań
- prace porządkowe

Wymagania:
- możliwość wyjazdu już w drugiej połowie lutego
- pozostanie w Norwegii do końca maja
- chęć do pracy zmianowej w tym również noce
- radzenie sobie ze stresem
- odpowiedzialność, zaangażowanie
- osoba energiczna, pozytywnie myśląca
- znajomość języka angielskiego bądź norweskiego
- kandydaci z językiem norweskim będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności podczas rekrutacji
- doświadczenie w pracach magazynowych będzie atutem

Oferujemy:
- podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą norweskim
- legalną pracę na 3 miesiące
- zatrudnienie już o połowy lutego
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- wdrożenie w system firmy
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
- pracę zmianową w godzinach od 7:30 do 15:30; od 15:30 do 23:30

Aplikacja:
Aplikacja można wysyłać na maila: atle@russedress.no bądź za pośrednictwem strony: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=55389800 klikając na stronie w: Sok Her.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-w-oslo-luty-2015/

ID ogłoszenia: 71054d3743d24250

2 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Norwegii na magazynie pakowanie odzieży język angielski Oslo”

  1. Damian94 na 6 lutego 2015 @ 22:42

    Witam jestem zainteresowany pańską ofertą w raz z dziewczyną pracowaliśmy już w Holandii na produkcji filetów firma Storteboom mamy umowę o pracę j.angielski w miarę dobry wytrzymałość chęć do pracy młodzi i sprawni kontakt danis1994@interia.eu oraz telefon 668128668 z góry dziękuję Damian Fijałkowski

  2. 22-letni student ze znajomością kilku języków obcych podejmie pracę od lipca.
    Proszę o kontakt
    jean07valjean@gmail.com