150 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie zoologicznym bez języka dla par Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2019 20:26

Dla par oferta pracy w Norwegii aktualna od zaraz na magazynie zoologicznym. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 150 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie dostaw, dbanie o porządek w miejscu pracy, przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji, zbieranie i pakowanie zamówień, aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • współpracowanie z innymi działami.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • nie jest potrzebny j. norweski, ale wymagany jest j. angielski w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • norweską, próbną umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia na stałe;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK mc, a dla par wspólny pokój w cenie 6000 NOK mc;
  • szkolenia pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: soknadansatte@fastem.com

W tytule e-maila należy wpisać: „Magazyn z akcesoriami zoologicznymi, Oslo + imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-dla-par-na-magazynie-zoologicznym-oslo/

ID ogłoszenia: 6545d4b13986bafd