165 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji dań gotowych bez znajomości języka Bergen 2020

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2020 15:35
  • Wygasa: 73 dni, 14 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Bergen bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji dań gotowych;
  • do zadań pracownika będzie należało przygotowywanie składników, obsługa maszyn, kontrolowanie jakości, pakowanie, naklejanie etykiet itp.;
  • może być to praca na każdym etapie produkcji, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • przyjazne nastawienie do ludzie, optymizm;
  • zaletą będzie wykształcenie gastronomiczne albo doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu;
  • zapoznanie z obowiązkami.