do ustalenia

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji lodów bez języka Gjelleråsen

  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 21:52

Fabryka lodów z Gjelleråsen pilnie poszukuje osób do tymczasowej pracy w Norwegii przy produkcji art. mrożonych. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka norweskiego wymaganego przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gjelleråsen
Zarobki: zależne od kwalifikacji (do ustalenia)
Liczba miejsc: 2
Początek zatrudnienia: połowa kwietnia 2016

Zadania:
Fabryka lodów poszukuje kolejnych 2 osób do pracy przy produkcji jako wsparcie w okresie wzmożonego ruchu. Głównym zadaniem pracowników tymczasowych będzie wsparcie dla osób zatrudnionych na stałe: Do obowiązków zaliczać się będzie m.in. obsługa maszyn produkcyjnych, przygotowywanie mieszanek smakowych z półproduktów, zadania związane z kontrolą jakości, pakowaniem oraz drobne prace magazynowe.

Wymagania:
– dyspozycyjność praktycznie od zaraz
– umiejętność pracy zespołowej
– komunikatywny język angielski
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– aktualna książeczka sanepidu (do wglądu)
– gotowość do pracy na nadgodziny jeśli zajdzie taka konieczność
– wysoka motywacja, kultura osobista, pracowitość

Oferujemy:
– umowę na okres 3 miesięcy za pośrednictwem norweskiej agencji zatrudnienia
– zakwaterowanie w hotelu robotniczym niedaleko zakładu (koszt ok 4500 NOK miesięcznie)
– pomoc z formalnościami na miejscu
– opieka polskojęzycznego koordynatora
– bezpłatne ubezpieczenie NNW
– pracodawca zapewnia szkolenie wdrażające i BHP oraz odzież roboczą

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2016”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 99157080fdb78865

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii na produkcji lodów bez języka Gjelleråsen”

  1. Bogusława Wawrzyniak na 11 kwietnia 2016 @ 13:58

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy mój nr tel 605 517 115

  2. Produkcja lodow na 19 kwietnia 2016 @ 07:36

    Dzien dobry
    Jestem zainteresowana Panstwa oferta
    pracy.Jestem dyspozycyjna od zaraz
    Prosze o kntakt 530108716 Anna Piotrowska