154,40 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji pizzy bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2018 19:12

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy. Tymczasowe zatrudnienie w fabryce z Bergen dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 152,40 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu składników do produkcji pizzy
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą urządzeń, wyrabianiem ciasta, smarowaniem blatów sosami oraz umieszczaniem na nich składników

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • możliwość pracy na zmiany
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w gastronomii
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • ubrania ochronne
  • zatrudnienie w Norwegii na czas określony
  • opiekę koordynatora
  • darmowe zamieszkanie w pojedynczym pokoju z dostępem do kuchni i łazienki
  • pracę od zaraz bez znajomości języka norweskiego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

soknadansatte2019@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-bergen-2018/

ID ogłoszenia: 6695a6c65bb91591

7 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii na produkcji pizzy bez znajomości języka Bergen”

  1. jestem zainteresowana pracą
    tel 510346046 Agnieszka

  2. Witam. Mieszkam w Bergen. Posiadam prawo jazdy Kat. B. Jestem dyspozycyjna mogę podjąć prace od zaraz. Dodam, że uczęszczam na kurs J. Norweskiego.
    Proszę o kontakt. nata1635@o2.pl

  3. witam jestem zainteresowana praca dla 2 -3 pani z zakwaterowaniem
    anetajaniszewska@opoczta.pl

  4. Witam,

    Jestem zainteresowana ofertą pracy, dyspozycyjna od zaraz. Wysłałam CV na maila proszę o kontakt. Dziękuję!

  5. Witam. Jestem zainteresowany ta pracą proszę o kontakt.

  6. Witam mam duze doswiadczenie pracy w gastronomi . Moge podjac prace od zaraz .

  7. Edyta Gębicka na 9 kwietnia 2018 @ 15:08

    Witam jesteśmy parą oraz posiadamy doświadczenie pracy na produkcji
    na podobnym stanowisku produkcja pizzy
    porszę o kontakt tel: +48 664650114