198,20 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii pakowanie perfum bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 października 2022 22:57

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie tymczasowe w Oslo bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 198,20 NOK brutto na godz.

Start: od  zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie markowych perfum;
  • wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej, czyli składanie opakowań kartonowych oraz ich wypełnianie, foliowanie, a także zdejmowanie z taśmociągu itp.

Wymagania:

  • punktualność;
  • pełna samodzielność;
  • sprawność manualna;
  • precyzyjność;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach pracowniczych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • płatny urlop wypoczynkowy;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 083/2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-oslo/

ID ogłoszenia: 792633c8f2b1e5cf