148,60 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 marca 2019 19:37

Na linii produkcyjnej poszukiwane są osoby do pracy w Norwegii przy pakowaniu czekoladek. Oferta bez znajomości języka z możliwością podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie w Lillehammer zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 148,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie jakości;
  • jest to zatrudnienie na linii produkcyjnej przy ręcznym pakowaniu czekoladek do plastikowych pudełek, a następnie odkładanie ich na taśmę do pakowania;
  • wykonywanie innych zadań, które zlecane są na bieżąco przez pracodawcę.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • zaangażowane, staranne, sumienne i rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków;
  • zdyscyplinowanie, pracowitość;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne, a dla najlepszych pracowników możliwość jej przedłużenia;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu odpłatnie w cenie od 2500 do 3000 NOK miesięcznie w zależnością od standardu;
  • szkolenie pracownicze;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych, które są związane z podjęciem legalnej pracy w Norwegii.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 5745c8a5b29b0d57

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka Lillehammer”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt