148,60 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii pakowanie pralin 2017 dla par bez języka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillhammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2017 02:16

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy pary w manufakturze czekolady z Lillehammer przy pakowaniu pralinek.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Lillehammer, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca bieżącego roku

Stawka godzinowa: 148,60 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w niedużej manufakturze czekolady
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie pralinek do plastikowych wytłoczek przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej
  • zręczność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie za 5500 NOK miesięcznie od pary
  • miłą atmosferę w zespole
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • legalne zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na czas określony z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

pl_soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-pakowanie-pralin-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 99359adb95eadb71

3 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii pakowanie pralin 2017 dla par bez języka Lillehammer”

  1. Jesteśmy zainteresowani ofertą niestety podany adres email nie działa,

  2. Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani, spełniamy wszystkie wymagania, posiadamy doświadczenie w pracy z żywnością w Holandii

  3. Ewa Garbarz na 22 września 2017 @ 21:55

    Witam.Razem z moim partnerem jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pakowania pralin. Jesteśmy dokładni,sumienni i rzetelni w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Interesuje nas praca od zaraz i na stałe.Proszę o odpowiedż. Z poważaniem.