163,80 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu przekąsek bez znajomosći języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2019 18:09

Propozycja pracy w Norwegii dla Polaków przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w Bergen możliwe od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz przekąsek.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 163,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w zakładzie spożywczym przy linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie gotowych artykułów;
  • wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sumienne wypełnianie swoich obowiązków;
  • zaangażowanie w powierzone zadania;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • staranne podchodzenie do zadań;
  • uczynność;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę na 3 miesiące;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby;
  • norweskie warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia z podaniem numeru referencyjnego pp/02/19 można wysyłać na adres: norwayworker@europe.com

W CV oraz wiadomości trzeba zaznaczyć, iż wyraża się zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-przy-pakowaniu-przekasek-w-bergen-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 1705c67e599bfbfe

3 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu przekąsek bez znajomosći języka Bergen”

  1. Witam serdecznie , jestem zainteresowana wyjazdem . Proszę o kontakt.
    Marta

  2. Witam, jestem zainteresowana pracą od zaraz.
    Proszę o kontakt 533-461-337

  3. Agnieszka na 28 lutego 2019 @ 15:57

    Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowana ta oferta 🙂