163,80 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 01:29

Szukamy chętnych do podjęcia pracy w Norwegii przy pakowaniu słonych przekąsek. Opcja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Bergen dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 163,80 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to powtarzalna praca na linii produkcyjnej w fabryce słonych przekąsek
  • zadaniem pracownika będzie zdejmowanie z taśmy produktów oraz pakowanie ich do opakowań zbiorczych, a następnie ustawianie na paletach
  • inne obowiązki zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na produkcji lub przy pakowaniu

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • bezpłatny proces rekrutacyjny
  • zakwaterowanie na miejscu za 3000 NOK miesięcznie
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV oraz dopiskiem w tytule “pp/01/18” na adres:

norway-worker@europe.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bergen-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-2018/

ID ogłoszenia: 5225a50c09793081

6 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka Bergen”

  1. Malgorzata na 8 stycznia 2018 @ 14:26

    Dzien dobry, jestem zainteresowana praca.

  2. jestem zainteresowany

  3. #szukampracy# na 16 stycznia 2018 @ 11:00

    Witam, jestem zaiteresowana. Proszę o kontakt.

  4. Proszę o pilny kontakt pod numer tel.600-654-784 Patryk

  5. Jestem zainteresowana. Prosze o kontakt

  6. Witam jestem zaiteresowany ofertą proszę o kotakt 882813941 obecnie zamieszkuje w Bergen