155 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu domów z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 20:25

Pracodawca ze Stavanger szuka chętnych do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie z językiem angielskim dla sprzątaczek aktualne od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem będzie sprzątanie domów oraz mieszkań, np. ścielenie łóżek, odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie łazienki, kuchni itp.

Wymagania:

  • spryt, energiczność;
  • nie wchodzenie w konflikty;
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • miele widziane będzie doświadczenie oraz referencje;
  • dokładne i staranne wypełnianie swoich obowiązków;
  • niezawodność, punktualność;
  • schludność.

Oferujemy:

  • dużo godzin pracy;
  • zakwaterowanie bezpłatne na miejscu;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • dokładne szkolenie pracownicze i pomoc w pierwszych dniach pracy;
  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej w Norwegii.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: justynadomanska82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-z-j-angielskim-stavanger/

ID ogłoszenia: 9235cab57cc6a3f8

3 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu domów z językiem angielskim Stavanger”

  1. Błażej Zolich na 12 kwietnia 2019 @ 21:15

    Witam Panią,

    Nazywam się Błażej Zolich i poszukuję pracy w Norwegii. Jestem zainteresowany Pani ofertą pracy. Pracę mogę zacząć po 18 kwietnia. Próbowałem wysłać maila z CV, ale dostałem informację, że e-mail podany w ogłoszeniu nie istnieje i mail nie został wysłany. Jeśli jest Pani zainteresowana współpracą ze mną to proszę o kontakt na e-mail: bzolich93@gmail.com lub nr. telefonu: +48 790 300 177.

    Posiadam 5-letnie doświadczenie w pracy na produkcji i kontroli jakości w firmie motoryzacyjnej. Posiadam dobrą kondycję fizyczną, zdolności manualne i spostrzegawczość gdyż moja dotychczasowa praca była głównie pracą fizyczną z wykonywaniem kontroli wzrokowych i manualnych.

    Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy od prawie 7 lat, własny samochód, którym mam zamiar przyjechać do Norwegii oraz zaświadczenie o niekaralności. Potrafię się biegle obsługiwać komputerem gdyż ukończyłem technikum informatyczne.

    Pozdrawiam, Błażej Zolich

  2. Aleksandra Socha na 16 kwietnia 2019 @ 16:33

    Witam,
    Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
    Mieszkam w Stavanger i poszukuję pracy.
    Bardzo proszę o odpowiedz. 799 880 900

  3. Sprzątanie na 27 maja 2019 @ 09:57

    Jeśli praca w dalszym ciągu aktualna czekam na odpowiedź 572341857