156 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2018 00:37

Oferta zatrudnienia we Fredrikstad dla kandydatów ze znajomością języka angielskiego. Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 156 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu mieszkań stałych klientów
  • zdarzają się zlecenia przy porządkowaniu lokali po remontach, garaży lub strychów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • zaletą będzie ważne prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • stałą pracę w Norwegii
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • możliwość skorzystania z zapewnionego przez pracodawcę zamieszkania w cenie 4000 NOK za miesiąc plus opłaty

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

malwina83@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fredrikstad-od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-mieszkan-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 1545b1e557681ffc