155 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 marca 2020 18:04

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Stavanger z językiem angielskim dla sprzątaczek z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych klientów;
  • konieczne jest nawiązywanie pozytywnych kontaktów z klientami oraz wywiązywanie się ze swoich obowiązków;
  • zadania to: odkurzanie, mycie podłóg, włączanie zmywarki, ścielenie łóżek itp.;
  • dodatkowo płatne będą prace, które dotyczą sprzątania strychów, piwnic, garaży, sprzątanie po remontach, a także mycie okien oraz prasowanie.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • profesjonalizm, schludność;
  • dokładne, solidne i zaangażowane wypełnianie swoich zadań;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • norweską umowę po pracę w języku polskim i norweskim (dwa egzemplarze);
  • opiekę polskiego rezydenta i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu oraz przy szkoleniach i sprawach organizacyjnych;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-z-j-angielskim-przy-sprzataniu-mieszkan-dla-sprzataczek-stavanger-2020/

ID ogłoszenia: 6115e7223356e471