23 500 NOK na mc

Od zaraz przy naprawie palet fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka Ålesund

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 19:12

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie w Ålesund przy naprawie palet bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 23 500 NOK na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym dla osób, które mają sprawności manualne i techniczne;
  • kontrolowanie jakości palet drewnianych oraz ich naprawianie;
  • praca z wykorzystaniem elektronarzędzi, pędzli, wiertarek oraz farb.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • dostępność od zaraz;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodyscyplina;
  • sprawność manualna;
  • umiejętności techniczne;
  • energiczność;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • szkolenia pracownicze zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu z dopiskiem „naprawa palet Ålesund”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-naprawie-palet-alesund/

ID ogłoszenia: 8861e99dfeee323