do uzgodnienia

Od zaraz szukamy malarzy do pracy w Norwegii na budowie, Bergen, Ålesund

  • Miasto lub region: Bergen, Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 16:17

Od zaraz na terenie Bergen lub Ålesund dostępna do podjęcia praca w Norwegii na budowie dla doświadczonych malarzy. Zatrudnienie przy malowaniu ścian oraz fasad budynków.

Kwalifikacje
– malarz z uprawnieniami
(mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny).
– Minimum 3 lata doświadczenia jako malarz.

Obowiązki:
– prace malarskie w pomieszczeniach różnego rodzaju budynków, wewnątrz i na zewnątrz
– prace ziemne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku norweskim lub angielskim.
Oferty będą przetwarzane na bieżąco.

Liczba wakatów: 2
Wynagrodzenie: zgodnie z umową
Wymagany norweski numer personalny.
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz.

beata@xlbemanning.no

ID ogłoszenia: 5115f32914109c8c