162,40 NOK brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy melioracji rowów od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 16:57

Zatrudnienie w Drammen dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy melioracji rowów. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy odmulaniu oraz udrożnianiu rowów;
  • do zadań będzie należało: zbieranie odpadów, oczyszczanie dna, odmulanie, a także wykaszanie traw itp.

Wymagania:

  • solidne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wytrzymałość i wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • własna odzież robocza – minimum jeden komplet, a pracodawca zapewnia też jeden komplet, ale ze względu na charakter pracy, potrzebne jest ubranie na zmianę;
  • punktualność;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 2500 NOK na mc od osoby w mieszkaniach robotniczych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • wysokiej jakości odzież roboczą;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę na czas określony.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2020 Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-melioracji-rowow-drammen-2020/

ID ogłoszenia: 1935ea6e7aa2e7d9

3 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy melioracji rowów od zaraz Drammen”

  1. Witam,
    Mieszkam w Drammen i chciałem zapytać
    Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
    Dziękuje i pozdrawiam

  2. Krystian na 5 maja 2020 @ 22:56

    Jestem zainteresowany prącą w Norwegii od VII.2020. Przez 6 lat pracowałem w CNH Industrial – znam wszystkie działy od montera po Inżyniera ds. Jakości a konkretnie Plant quality engineer/Supplier quality engineer. Praca na magazynie również nie jest mi opcja , zlecałem wiele rzeczy magazynowi a także wielokrotnie nadawałem paczki, znam procedury i język angielski. Jestem zaangazowany w powiezane mi obowiazki, ponadto cechuje mnie komunikatywnosc i samodzielnosc.
    Pozdrawiam

  3. Witam czy jest możliwość wyjazdu w parach?posiadamy doświadczenie w pracach melioracyjnych takich jak:obkaszanie rowów,rzek,cieków,odmulanie,remonty starych studźienek i przepustów,usuwanie awarji starej drenacji , drenacja gruntów rolnych ,zakładanie kanalizy przy domowej,podjazdy,wjazdy kostka bruk prosze o kont tel 796564090 pozdrawjam Adam Saluk