23 500 NOK brutto/mc

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy naprawie palet od zaraz Ålesund

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2021 21:52

Zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka w Ålesund. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy naprawie palet. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 23 500 NOK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, gdzie zadaniem będzie naprawa drewnianych palet;
  • ocenianie stanu palet oraz kwalifikowanie ich do konkretnych napraw;
  • pracownik będzie zajmował się malowaniem oraz składaniem palet – praca odbywa się z wykorzystaniem elektronarzędzi itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodyscyplina;
  • brak nałogów;
  • sprawność manualna;
  • zdolności techniczne;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu z dopiskiem „naprawa palet Ålesund”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-przy-naprawie-palet-bez-jezyka-2021-alesund/

ID ogłoszenia: 7806116c558a41b9